fbpx

Instagram’dan Takipçi Düşmesi İle İlgili Açıklama

 In Instagram

Popüler paylaşım platformu Instagram, son günlerde hesaplarda yaşanan takipçi düşmesi / kaybı ile ilgili resmi açıklama yaptı.

Son günlerde Instagram kullanıcılarının büyük bir sorunu haline gelen, takipçi kaybı ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Büyük marka hesapları başta olmak üzere, neredeyse yüzde 30’a varan takipçi kaybı yaşayan hesaplar, Instagram’ı soru yağmuruna tuttu.

Medyateji olarak, müşterilerimizden gelen talepler üzerine görüştüğümüz Instagram yetkilileri, konunun takipçisi olduklarını ve incelemeye aldıklarını belirtmişti. Resmi açıklama dün Twitter’daki Instagram resmi hesabından geldi.

Instagram’dan yapılan açıklama şu şekilde: “Şu anda bazı kişiler için hesap takipçi sayılarının değişmesine neden olan bir sorunun farkındayız. Bunu mümkün olduğunca çabuk çözmeye çalışıyoruz.”

Bu açıklamadan kısa bir süre sonra da, sorunun ne olduğunu anladıklarını ve saat 9 itibariyle, işlerin normale döneceğine dair açıklama geldi. “Sinir bozucu” olarak nitelendirilen açıklamanın ardından şimdi gözler, düşen takipçilerin tekrar gelip, gelmeyeceğine çevrildi.

Popüler paylaşım platformu Instagram, son günlerde hesaplarda yaşanan takipçi düşmesi/kaybı ile ilgili resmi açıklama yaptı.
Recent Posts