Medyateji / e-Ticaret Hizmetleri - Ürün ekleme - Mağaza Tasarımı
Banner
Binlerce e-Ticaret Sitesinin dijital imzası

İdeasoft Çözüm Ortağı

Medyateji, "e-ticaret sitesi" denilince akla gelen İdeasoft ile çözüm ortaklığı yapmıştır. e-Ticaret sitesi kurmak isteyen girişimcilere de referans olan Medyateji, bu anlamda İdeasoft ile sözleşme imzalamış ve müşterilerine indirimle e-ticaret sitesi imkanı sunmaktadır. 5bin'den fazla müşteriye hizmet veren IdeaSoft, e-ticaret süreçlerinizi sağlam bir altyapı üzerine kurmanıza olanak sağlar. İdeasoft, müşterilerine özel fiyatlar için lütfen 0850 302 6 456 ya da medyateji [at] gmail.com'a mail atınız.

Make your Business
info

ÜRÜN GİRİŞİ

e-Ticaret sitenizi kurun

e-Ticaret sitesi satın aldınız ve ürün girişi mi yapmak istiyorsunuz. Medyateji, ürün ekleme işini sizin yerinize profesyonelce yapıp, sitenizi teslim eder.
info

MAĞAZA TASARIM & YÖNETİMİ

e-Ticarete farklı bakış

Medyateji, e-Ticaret sitenizin mağaza tasarım ve yönetimi hizmeti de sunmaktadır. Siz yatırımınızı yaparken, Medyateji yönetim planlaması yapar.
info

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

SİTENİZE GEREKLİ OLAN HER ŞEY

e-Ticaret sitelerine fotoğraf çekiminden, site içi seo çalışmasına, banner tasarımından, iç link çalışmalarına kadar pek çok işi profesyonelce sunuyoruz.
info

TÜM İHTİYAÇLARINIZ MEDYATEJİ'DE

e-Ticarete dair tüm hizmetler

Medyateji, e-Ticaret sitesi yöneticilerinin ihtiyacı olan sosyal medya, seo ve basın gibi hizmetleri tek ajans imkanıyla profesyonelce sunar.

Tek Fiyat
Online İşlemler
e-Ticaret Danışmanlığı
Sadece 3.000KDV Dahil
  • 1 ay geçerlidir.
  • 10 banner tasarımı
  • 100 ürün girişi
  • Arama motoru optimizasyonu
  • Girişlerin SEO kurallarına uygun olarak yapılması
Ödeme Sayfası

İhtiyaçlarınızın hepsi Medyateji'de

İnternet üzerinden ticaret yapmak istiyorsunuz ve bir türlü aradığınızı ya da istediğiniz verimi yakalayamadınız mı?
Medyateji e-ticaret düşünenlere özel hizmetler sunmaktadır. Seodan, sosyal medyaya, ürün eklemeden, fotoğraf çekimine kadar tüm ihtiyaçlarınız tek ajans ile çözüme kavuşuyor. Yine mailing, profesyonel SMS hizmetlerinin inşaası da Medyateji tarafından sizlere sunulmaktadır. İşinize yarayacak diğer hizmetlerimiz için yandaki butonlara tıklayabilirsiniz.

e-Ticaret ihtiyaçlarınızı düşünmeyin

Medyateji, e-ticaret işlerinizle ilgili önünüze çıkan tüm işleri sizin adınıza porfesyonelce yapmaktadır. Karşılıklı sözleşmeyle güven duygusu sunan Medyateji, sunduğu stratejilerle ilgili de para iade garantisi vermektedir.

ANALİZ BİLDİR
Şehrin İstanbul web site tur ekleme ve seo işleri yapılmıştır.
Balevim firması, ürün ekleme ve web sitesi değişikliği yapılmıştır.