Medyateji hakkında bilgiler / Ekip çalışması ve kadromuz
Banner
Logo
Dijital medyadaki tüm işlerinizi Medyateji ile yönetin

TEK AJANS TEK SORUMLU

Sektöründe marka olmaktan ziyade, "Hayalimiz, Hedefimizden Daha Değerli" sloganını benimseyen Medyateji, işletmelerin belirlediği hedefe ulaşacağı yolları tespit edip, onların doğru araçlarla ve en yeni teknolojilerle etkili mecralarda yer almasını sağlar. Böylelikle sosyal medya, içerik yönetimi, basın danışmanlığı ve strateji geliştirme gibi alanlarda hedef kitlenize etkili biçimde ulaşırsınız.

Vİsyon-Mİsyon & Kalİte Polİtİkamız
HİKAYEMİZ

Medyateji bir fikirdir

Size stratejik çözüm ortağı olmak ve kurumsal çalışmalarınızı tek ajanstan temin edebilmeniz için kurulduk.

GÖREVİMİZ

Teknoloji ve Strateji

Günümüzde teknoloji ve stratejiyi iyi kullanan firma veya kurumlar kazanıyor. Sizi bu yeni dünyaya çağırıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Olmazsa olmaz yoktur

Size sunduğumuz hizmet en önemli değerimizdir ve bu değer bizim en kıymetli referansımızdır.

FELSEMİZ

Yeni ve farklı olun

Sizin daima yeni ve farklı bir stratejiyle yolunuza devam etmeniz için elimizden gelenin fazlasını yapmak.

Counters

Yenilikçi fikirler

Medya ve strateji
0

Tasarım & Yazılım

Size özel çözümler
0

Basın & Pr ajans

Haber içerik hizmeti
0

Mutlu referans

YAPACAK TEMİNATIMIZ
0
Sözleşme & Garanti

Medyateji yapacağı sözleşme ile size verdiği hizmeti işinizi aksatacak veya rakip olacak kişilere vermeme garantisi verir.

Aylık ödeme & Sabit fiyat

Medyateji ile yapacağınız sözleşme karşılığında her ayın 15'inde ödeme yapabilir ve kurumsal hizmet için başlayabilirsiniz.

İşimizin profesyoneliyiz

Her işi değil yaptığımız işi en iyi yaparız. Medya dünyasının içerisinde size özel çözümlerle hizmet verip, size profesyonelliği yaşatırız.

Make your Business
FARKI GÖR
TEKNOLOJİYİ YAŞA

Ekip çalışmamız ile farkımızı görecek ve teknolojiyi yakından yaşayacaksınız. İşinize özel çözümler yalnızca medyateji'de..

Bizim takım

SİZLE BULUŞMAYA HAZIRIZ

Ekip arkadaşlarımızın size özel çözümleri var. İşte kadromuz;

Team
Mehmet ERTUĞRUL

Kurucu & Danışman

Team
Gökhan Ayrancı

Medya & İçerik

Team
Uğur Kısa

Kurumsal Ar-Ge

Make your Business
Logo
Çalışma prensipleri

HER FİKRİ KONUŞURUZ

İşinize veya kurumunuza özel çalışma öncesinde analizinizi yapıp, neler yapılabileceği konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuruz.
İstişare ve fikirlere Medyateji büyük önem verir.

7/24 HİZMET VERİYORUZ

Mesai kavramı yok

Profesyonellikte mesai kavramı yoktur, 7/24 hizmet veriyoruz.

İŞİNDE UZMAN KADRO

Deneyimli personel

Yapacağımız işler uzman ekip tarafından hazırlanır.

ÜCRETSİZ ANALİZ

Bizden istedikleriniz

İşinizin analizini yapıp, neler yapacağımızı size rapor ediyoruz!

KURUMSAL PARTNER

Her işi biz yapamayız

Yazılım ve grafik gibi hizmetleri kurumsal partnerlerimizle çözüyoruz.

Only Worked Solutions

Hakkımızda kim ne dedi

Ajans hizmeti verdiğimiz bazı müşterilerimizin hakkımızda söylediği cümleler.

Medyateji uzman ekibi ile Şehrin İstanbul olarak işbirliği içerisinde bulunduğumuz ilk günden itibaren turizm firmamızı doğru yönlendirmeleri sayesinde sosyal medya hesaplarımız ve seo çalışmalarında daha profesyonel hale geldik. Medyateji, kurumsal kimlik kazanmamıza çok büyük katkı yaptı. Medyateji ekibine ve Sayın Mehmet Ertuğrul'u çalışmalarından dolayı kutluyorum. Nice iyi işlere imza atmak teminnilerimle.

Numan Çakmak

Şehrin İstanbul

Medyateji ile çalışmadan evvel gerek Facebook paylaşımları, gerekse de günlük yazılarımızı kendimiz tasarlayıp yapıyorduk fakat, Mehmet bey ile tanışıp beraber çalışmaya başladığımız günden beri Öz Diyarbakır Sofrası Kalkanca Şubesi olarak kısa zaman içerinde her şeyin değiştiğini gördük. Gerçekten bir profesyonelle çalıştığımızı gelen misafirlerimizin fikirleriyle bir kez daha inanmış olduk. Biz kendimizden eminiz ve de özgüveni yüksek kendinden emin bir ekip ile çalışmak daha çok başarı getirdi. Kalite asla tesadüf değildir.

Tolga PUL

Öz Diyarbakır Sofrası

Çocuk Akademi, Instagram ve Facebook'ta çalışmalarını sürdüren bir çocuk anne platformudur. Medyateji ile tanıştığımızda (Temmuz 2016) henüz Instagram sayfamız bile yoktu. Şu an itibariyle (Aralık 2016) 100 bin kişilik bir topluluğa hitap eden bir platform haline geldik. Medyateji ile sürekli istişare ve fikir alışverişi sayesinde bu kadar büyüdük. Başarı tesadüfler sayesinde olmuyor. Özveri, ekip, sabır ve başarı işi. Teşekkürler Medyateji.

Fatih Durhat

Çocuk Akademi

Medyateji ve Mehmet bey, Zekasoft için aslında çok şey demek. Onlar için her şey para değil. Onlar yeri geldiğinde bir sırdaş, yeri geldiğinde ise kötü gün dostu oldular. Türkiye'nin yapay zeka içeren tek anlayarak hızlı okuma yazılımı için birlikte çok güzel adımlar attık, atmaya da devam ediyoruz. Bugün Zekasoft bir yere geldiyse bunun arkasında Medyateji ve Mehmet Ertuğrul kardeşim var. Tüm Medyateji ailesine Zekasoft Yazılım T.A.Ş. olarak teşekkür ederiz.

Şadi Coşgun

Zekasoft Yazılım A.Ş.

Medyateji ile önce basın konusunda anlaşma yaptık daha sonra bize kurumsallaşma yolunda bazı adımlar gösterdiler. Bugüne kadar yapılmayan bir katalog çalışmasına imza attık. Şimdi iş hacmimi 2 katına çıkardım. Daha kurumsal ve daha emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Kemal Yıldırım

Yıldırım Yapı Yönetim

Ücretsiz analiz

Medyateji'nin size özel yapacağı işler hakkında rapor alabilirsiniz. Bir form doldurarak, iş veya istediğinizin hizmetin analizini yapıyoruz.