Danışmanlık, Dijital Pazarlama, Eticaret

Çocuk Akademi ile dijital pazarlama çalışmalarımız. Çocuk Akademi, Instagram üzerinden satış yapan bir firmadır. Çocuk eğitim setleri, çocuk ve aile ile ilgili faydalı içerikleri @cocukakademi sayfasında bulabilirsiniz. Medyateji olarak markamıza yaptığımız işlerin başında sosyal medya danışmanlığı gelmektedir. Yine firmanın Eticarete adım atmasını da sağlayarak, aynı isimde online satışa yönlendirdik. İlk başta cocuk-akademi.com, cocukakademi.biz ile başladığımız yolculuğa cocukakademi.com alan adını satın alarak devam ettik.

Yaptıklarımız:
  • Sosyal Medya Danışmanlığı: Facebook ve Instagram hesabında eğitim setleri ile ilgili paylaşımlar yapan firmamıza, bu postları nasıl paylaşacağı, faydalı metotları iletiyoruz. Böylelikle firma, kendi bünyesindeki sosyal medya departmanı ile entegre bir şekilde büyüme gerçekleştiriyor. 0 takipçiden başlayan yolculuğumuzda bugün 200 bin organik takipçiyle devam etmektedir.
  • Reklam Yönetimi: Facebook, Instagram ve Google üzerinden reklam yönetimi hizmeti verdiğimiz firmanın, dönüşüm oranları yüzde 70’in üzerinde seyrediyor.
  • Eticaret Panel Yönetimi ve SEO: cocukakademi.com adresinde eticaret yapan firmamızın panel yönetimini ve site içi SEO çalışmalarını yapmaktayız. Yine banner tasarımları tarafımızca yapılmaktadır. Firmamız siparişleri kendi personellerince takip edilmektedir.

Çocuk Akademi Web Sayfası İçin Tıklayınız.

Eticaret Hizmetimiz Hakkında Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ.

0
0
Dil Seçiniz »