Danışmanlık, Yazılım

Mustafa Yurttaş Akademi ile dijital medya çalışmamız. Mustafa Yurttaş, insanların sağ beyinlerini kullanmasıyla ilgili etkili bir çalışma modeli olan ve eğitim alanında 7 adet kitap yazmış bir müşterimiz. Web sitesinin yenilenmesi ve dijital medya kriterlerine uygun olarak, sesini duyurma konusunda uzun süren bir Ar-Ge ve toplantıların ardından çalışmalara başladık. Sağ Beynini Kullanmayan Ülkem kitabının ağırlıklı olarak duyurulduğu ve diğer kitaplarının online satışının olduğu, hakkındaki bilgiler, eğitim ve seminer taleplerini alma, Whatsapp ile doğrudan iletişim kurma gibi pek çok özelliklerle teslimini yaptık.

Neler Yaptık?
  • Sosyal Medya Danışmanlığı: Müşterimizin sosyal medya hesaplarındaki yanlışları belirleyip, daha doğru ve hedef kitlesine yönelik paylaşımlar yapmasını sağladık. Canlı yayınları önceden görsellerle takipçilerine duyurduk.
  • Video Çalışmaları: Katıldığı canlı yayın kayıtlarının montajlarını yaparak hem sosyal medyada, hem web sitesinde hem de Youtube sayfasında yayınlanmasını sağladık.

  • Kodlama ve Yazılım: Mustafa Yurttaş Akademi’ye ait bilgileri toplayıp, tüm kitapları özel mockuplar ile yeni sitemize ekledik. Biliyoruz ki, web siteyi gösteren görsellerdir. Yine online satış için PayTR’yi entegre ettik. Yazarımız, kitaplarının online satışını yapabildiği, ziyaretçileriyle doğrudan iletişim kurabildiği ve kendisini daha sağlıklı ifade edebildiği bir siteye kavuşmuş oldu.

Sosyal Medya Çalışmalarımızla İlgili Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ.
Yazılım ve Kodlama Çalışmalarımızla İlgili Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ.

0
0
Dil Seçiniz »