Dijital Pazarlama, Eticaret

Salon Diva Uğur ile dijital pazarlama çalışmalarımız.. Salon Diva Uğur, İstanbul Marmarapark AVM ve Perlevista AVM’de şubeleri bulunan 50’nin üzerinde personel ile bay, bayan güzellik ve saç bakım merkezi olarak hizmet vermektedir. Eticaret pazarı için de Saç Divası markası oluşturan markamız, tüm dijital planlama çalışmaları için Medyateji’yi tercih etmiştir.

Neler Yapıyoruz?
  • Sosyal Medya Yönetimi: Salonlara daha fazla müşteri çekme, mevcut müşteriler ile dijital platformda etkileşime geçme, günlük paylaşımlar, Instagram stories çalışmaları ve videolar ile aktif bir hesap stratejisi ile çalışmalarımı yürütüyoruz. Son olarak instagram hesabı üzerinde geliştirdiğimiz strateji ile profil ziyaretleri yüzde 157, erişimde ise yüzde 140 artış olmuştur.
  • Eticaret Çalışmaları: Sacdivasi.com’un mevcut site içi SEO çalışmaları, banner tasarımları, sipariş takibi ve yönetimi işlerimiz ile hizmet vermekteyiz.
  • Reklam Çalışmaları: Markamızın yönetimi, bütçe ve planlamasını tamamen Medyateji ekibine bırakmıştır. Bu kapsamda başta Facebook ve Instagram olmak üzere, Google’da da alışveriş ve arama reklamları vermekteyiz. Sosyal medya reklamlarının etkisiyle sayfaları her geçen gün büyütürken, Google reklamları ile de marka bilinirliği ve ürün satışının artması için çalışmalar yapmaktayız. Reklamları da salonların bulunduğu lokasyondaki kişilere göstererek, marka bilinirliği ve salon ziyaret sayılarının artışını hedefliyoruz. Dönemsel kampanyalarla rezervasyon sayılarında da artış strateji uyguluyoruz.
  • Video Çalışmaları: Markamızın salonlarına gelen müşterilerini kendisi video olarak hesaplarda paylaşırken, biz de animasyon ağırlıklı videolar ile sayfaların renklenmesini ve dikkat çekmesini sağlıyoruz.

Sosyal medya çalışmalarımız ile ilgili bilgi almak için TIKLAYINIZ.

0
0
Dil Seçiniz »