Dijital Pazarlama

Yeşilyurt AVM, sosyal medya yönetimi çalışmamız.. Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Karadeniz’in kıyısında şirin bir AVM olarak hizmet vermektedir. Denize yakınlığı, lokasyonu itibariyle ziyaretçisinin yoğun olduğu markamıza 1 yıl boyunca sosyal medya yönetim hizmeti sunduk. Günlük paylaşımlar, yarışmalar, haftanın filmleri, haftanın kitapları gibi etkinliklerle sayfayı büyüttük.

Yaptıklarımız:
  • Sosyal Medya Yönetimi: Çalışma dönemi boyunca sosyal medya hesaplarında her gün bir paylaşım planlanmış, Çarşamba günleri haftanın kitapları ve cuma günleri de haftanın filmleri video içerik olarak paylaşılmıştır. Her salı yarışma düzenlenip, cuma günü sonuçlar açıklanarak 7 kişiye sinema bileti dağıtılmıştır. Yine dönem içerisinde benzer isimde açılan 3 sayfa Facebook’tan devralınarak mevcut anasayfa ile birleştirilmiştir.
  • Video İçerik Üretimi: Konser ve önemli etkinliklerde Facebook ve Instagram Stories aracılığıyla canlı yayınlar yapılmıştır. Yine AVM etkinlikleri video montajları, etkinlik ile ilgili videolar üretilmiştir. AVM sosyal medya hesaplarını yönetirken, her çarşamba kısa video halinde D&R’dan haftanın kitaplarını, her cuma da Cinemaximum’dan haftanın filmlerini 1 dk’lık kesitler halinde paylaştık.

Sosyal Medya Yönetimi Hakkında Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ.

0
0
Dil Seçiniz »