Dijital Pazarlama, Strateji

Zirve Döner ve Lahmacun ile dijital pazarlama çalışmalarımız. Zirve Döner ve Lahmacun başlangıçtan bugüne danışmanlık ve yönetim hizmetimizi sunuyoruz. Öyle ki, işyeri açılışından önce bölgenin yemek konusunda ihtiyaçları, sunulacak yemeklerin hazırlanması ve kar oranının yüksekliği gibi pek çok konuda Ar-Ge yaptık. Bunun yanı sıra sosyal medyadan da havalı paylaşımlarla bölge halkının dikkatini çekmeyi başardık. Yaklaşık 3 yıl önce başlayan birlikteliğimiz halen daha devam etmektedir.

Neler Yaptık?
  • Sosyal Medya Yönetimi: İşletmenin sosyal medya hesabının kurulması, takip ve yönetimi çalışmalarını yapıyoruz. Şuanda özel günlerde paylaşımlar ve reklam yönetimi hizmetimiz mevcut.
  • Video Çalışmaları: Markamıza bir dönem çok konuşulan “Zirvedeyim Duyamıyorum” repliğiyle ilgili video çalışmamız. Binlerce kişi tarafından görüntüleme ve yorum almıştır.

  • Reklam Yönetimi: Facebook aracılığıyla işletme konumunun yakınlarındaki potansiyel müşterilere, açılış öncesi marka bilinirliği, açılış sonrası mağaza ziyaretleri, halen de akılda kalıcı bazı çalışmalarla reklam yönetimi hizmeti sunmaktayız.
  • Strateji Yönetimi: İşletmenin başından bugüne kadarki süreçte, dijital pazarlama ve geri dönüşüm oranlarının artışı anlamında çalışmalar yaptık, yapıyoruz.
0
0
Dil Seçiniz »