Medyateji / Ücretsiz Analiz Talep Sayfası - Basın, Sosyal Medya ve Kurumsal Danışmanlık
Banner
Submit now
Analiz talep etme formu

İstediğiniz analiz hakkında tüm detayları yazın

İşiniz, kurumunuz veya hizmet almak istediğiniz diğer hizmetlerle ilgili lütfen formu doldurunuz. Cep telefonu numaranızı ve mail adresinizi yanlış yazmadığınızdan emin olunuz.

Formu doldurduktan sonra 0850 302 6 456 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Analiz Talebini Gönder
Only Worked Solutions

Hakkımızda kim ne dedi?

Ajans hizmeti verdiğimiz bazı müşterilerimizin hakkımızda söylediği cümleler.

Medyateji uzman ekibi ile Şehrin İstanbul olarak işbirliği içerisinde bulunduğumuz ilk günden itibaren turizm firmamızı doğru yönlendirmeleri sayesinde sosyal medya hesaplarımız ve seo çalışmalarında daha profesyonel hale geldik. Medyateji, kurumsal kimlik kazanmamıza çok büyük katkı yaptı. Medyateji ekibine ve Sayın Mehmet Ertuğrul'u çalışmalarından dolayı kutluyorum. Nice iyi işlere imza atmak teminnilerimle.

Numan Çakmak

Şehrin İstanbul

Medyateji ile çalışmadan evvel gerek Facebook paylaşımları, gerekse de günlük yazılarımızı kendimiz tasarlayıp yapıyorduk fakat, Mehmet bey ile tanışıp beraber çalışmaya başladığımız günden beri Öz Diyarbakır Sofrası Kalkanca Şubesi olarak kısa zaman içerinde her şeyin değiştiğini gördük. Gerçekten bir profesyonelle çalıştığımızı gelen misafirlerimizin fikirleriyle bir kez daha inanmış olduk. Biz kendimizden eminiz ve de özgüveni yüksek kendinden emin bir ekip ile çalışmak daha çok başarı getirdi. Kalite asla tesadüf değildir.

Tolga PUL

Öz Diyarbakır Sofrası

Çocuk Akademi, Instagram ve Facebook'ta çalışmalarını sürdüren bir çocuk anne platformudur. Medyateji ile tanıştığımızda (Temmuz 2016) henüz Instagram sayfamız bile yoktu. Şu an itibariyle (Aralık 2016) 100 bin kişilik bir topluluğa hitap eden bir platform haline geldik. Medyateji ile sürekli istişare ve fikir alışverişi sayesinde bu kadar büyüdük. Başarı tesadüfler sayesinde olmuyor. Özveri, ekip, sabır ve başarı işi. Teşekkürler Medyateji.

Fatih Durhat

Çocuk Akademi

Medyateji ve Mehmet bey, Zekasoft için aslında çok şey demek. Onlar için her şey para değil. Onlar yeri geldiğinde bir sırdaş, yeri geldiğinde ise kötü gün dostu oldular. Türkiye'nin yapay zeka içeren tek anlayarak hızlı okuma yazılımı için birlikte çok güzel adımlar attık, atmaya da devam ediyoruz. Bugün Zekasoft bir yere geldiyse bunun arkasında Medyateji ve Mehmet Ertuğrul kardeşim var. Tüm Medyateji ailesine Zekasoft Yazılım T.A.Ş. olarak teşekkür ederiz.

Şadi Coşgun

Zekasoft Yazılım A.Ş.

Medyateji ile önce basın konusunda anlaşma yaptık daha sonra bize kurumsallaşma yolunda bazı adımlar gösterdiler. Bugüne kadar yapılmayan bir katalog çalışmasına imza attık. Şimdi iş hacmimi 2 katına çıkardım. Daha kurumsal ve daha emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Kemal Yıldırım

Yıldırım Yapı Yönetim