fbpx

Instagram Çoklu Fotoğraf Paylaşım Özelliği hakkında bilgi için blog sayfamıza hoş geldiniz. Kurulduğu günden bu güne tek fotoğraf paylaşımı yapılabilen Instagram, köklü bir değişikliğe gidiyor. Artık, fotoğraf albümlerini Instagram hesabınıza yükleyebileceksiniz. Milyonlarca kullanıcısı olan popüler fotoğraf uygulaması Instagram’a kullanıcıları ve reklam verenleri memnun edecek bir özellik geliyor. Aynı gönderide tek fotoğraf paylaşılabilen Instagram, bu özelliği tarihe gömmek için adımlar atıyor. Üzerinde çalışılan güncellemeyi Instagram’ın yakın zamanda canlı moda alması bekleniyor.

ÖZELLİK NELER GETİRECEK?
Instagram’a gelecek bu yeni özellik kullanıcıların yanı sıra reklam verenlerin de iştahını kabartıyor. Çünkü tek görsel ile yapılan reklam kadar albümlü yapılan post paylaşımlarının etkisi büyük. Sağa ve sola kaydırarak diğer fotoğrafların görüleceğini dikkate alırsak, bu yeni özellikle Instagram köklü bir değişikliği kullanıcılarına sunmuş olacak. Instagram Çoklu Fotoğraf Paylaşım Özelliği nasıl yankı bulacak hep birlikte göreceğiz.

Instagram Çoklu Fotoğraf Paylaşım Özelliği Nasıl Kullanılır?
Güncelleme, iOS ve Android için Instagram 10.9 sürümünde bulunur: Güncellemenin uygulanıp uygulanmadığını görmek için ilgili uygulama mağazanıza gidin. Instagram’ın kendisinde, ekranın altındaki Plus işaretini sanki normal bir fotoğraf eklemek istersiniz. Fotoğraf penceresinde Boomerang ve Layout simgelerinin yanındaki düğmeye dokunabilirsiniz. Böylelikle en fazla 10 fotoğraf ya da videoyu sayfanızda paylaşabileceksiniz.

Her geçen gün kendini yenileyen Instagram platformu, günümüzde Facebook’un da ötesine geçeceğe benziyor.

Tüm makaleler için Blog sayfamızı ziyaret ediniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir