Sık Sorulan Sorular

Medyateji Ekibine Sık Sorulan Sorular

Ücretlendirme Hakkında

Alacağım paket ile neler yapabilirim?

Medyateji’den alacağınız 3 adet Başlangıç, 3 adet ise profesyonel paket seçeneği bulunmaktadır. Ödemenizin ardından listemizdeki tüm hizmetleri belirtildiği kredi karşılığında alabilirsiniz. Bu şekilde tek bir paket alarak hizmet sınırı olmadan A’dan Z’ye dijital pazarlama hizmetlerimizi markanız için kullanabilirsiniz.

Hizmetlerin karşısındaki süre ne anlama geliyor?

Fiyatlar sayfasının alt bölümünde bulunan hizmetlerimizin karşılığındaki süreler, o işe bir çalışanımızın harcadığı zamanı ifade eder. Sizden o iş için çalışanımız kaç dakika zaman ayırdıysa, o kadar kredi düşer. Yani rastgele bir fiyatlandırma yapmadık, ne kadar emek harcanıyorsa onun karşılığı bir ücrettir.

Fiyatlandırma sisteminize açıklık getirir misiniz?

Medyateji, Türkiye ve dünyanın pek çok ülkesinde dijital pazarlama çalışmaları sunan bir ajanstır. Verimli bir dijital pazarlama çalışması o işe harcadığınız zaman ile doğru orantılıdır. Şirketimiz fiyatlandırması da hangi ülkede, kimin ne ihtiyacı varsa onu çözmeye yöneliktir. Kalıcı sözleşmeler, yüksek iptal bedelleri yerine alacağınız paketin kullanım süresine göre ihtiyaçlarınızı çözmeniz için böyle bir fiyatlandırma yapılmıştır.

Bana hangi paket uygun nasıl anlarım?

İşinize ile ilgili dijital medyada yapacaklarınızı öğrenmeniz için öncelikle bizden talep edeceklerinizi belirleyin. Örneğin; e ticaret tabanlı bir web sitesi ihtiyacınız varsa, Hizmetler sayfasından kaç kredi gittiğini görebilirsiniz. Bütçenize karar veremediyseniz, canlı destek ya da mail yoluyla ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sadece reklam yönetimi istiyorum ne yapmalıyım?

Sadece Google, Facebook ve Instagram’da reklam yönetimi yaptırmak istiyorsanız, Bronz paket alarak, 2 ay tüm platformlarda reklam yönetiminizi şirketimize yaptırabilirsiniz. Hatta paket ile şirketimizin verdiği hediye krediyi de başka bir hizmetimiz için kullanabilirsiniz. Süre sonunda devam etmek isterseniz daha üst pakete geçebilir yine yenileme bonusu ve diğer bonuslarla çalışmamızı sürdürebilirsiniz.

Ödemeyi yaptım, ne yapmalıyım?

Ödemeniz için teşekkür ederiz. Ücretiniz sistemimize düştükten sonra müşteri temsilciniz tarafından aranacak ve dijital planlama stratejiniz yapılacaktır.

Reklam ücretleri fiyata dahil mi?

Hayır reklam ücretleri fiyatlarımıza dahil değildir ve olmayacaktır. Şirketimiz size yönetim veya danışmanlık konularında destek olmaktadır. Reklam ücretleri müşteriye aittir.

Reklam bütçem ne olmalı?

Reklam bütçenizi belirlemek için sektörünüz, ürün ve hizmetiniz, hedef kitlemizin büyüklüğünü bilmemiz gerekiyor. Bunu da özel olarak yaptığımız test ile öğrenmekteyiz. Bunun ardından bütçe önerilerimizi size iletmekteyiz.

Kurumsal

Şirketiniz ne zaman kuruldu?

Medyateji 2016 yılında limited şirket olarak 3 ortakla kurulmuştur. Bunun öncesinde ise 2013 yılında bireysel olarak sektörel çalışmalara başlanılmıştır.

Medyateji Ne Demek?

Medyateji; Medya ve Strateji kelimelerinin birleşmesiyle oluşmuş bir markadır. Medya dijital medyayı, strateji de dijital medya stratejisini ifade eder. İşimizi kısa özeti de budur 🙂

Kaç çalışanınız var?

Medyateji’de 4 yönetim, 1 muhasebe olmak üzere, tasarım, yazılım ve teknik kadrolarda 12 çalışan bulunmaktadır.

24 saat hizmeti nasıl veriyorsunuz?

Şirketimiz 2018’den bu yana tüm işleyişini, Medyateji Müşteri Yönetim Sistemi (CRM) aracılığıyla dijital ortama taşımıştır. Günün her hangi bir saatinde gelecek talep ve sorunlar ilgili ekibimize iletilir ve çözüme kavuşturulur. Bunu öğrenmek için günün her hangi bir saatinde bizi rahatsız edebilirsiniz 🙂

Müşteri temsilcisi atanması için ne yapmalıyım?

Şirketimizin müşteri temsilcisi sizin bir çalışanınız gibi, hesaplarınızı ve web sayfanızı kontrol eder. Bu sebeple uzun soluklu, profesyonel düşünen ve plus paketlerimizden alan müşterilerimize belirlenen sürelerde ataması yapılır.

Genel

Bir reklam hesabım yok ne yapacağım?

Hiç endişelenmeyin, teknik ekibimiz kullanacağınız reklam hesabınızı açıp sizi de yetkili kılar. Biz ajans yetkisi alarak, çalışmalarımızı sürdürürüz.

Facebook ve Instagram sayfam yok, ne yapmalıyım?

Bir reklam planlaması ya da paylaşım çalışması düşünüyorsanız endişe etmenize gerek yok, teknik ekibimiz gerekli bilgileri sizden alarak hesap kurulumlarınızı gerçekleştirir, sizi de yetkili olarak atar.

Web sitesi şifremi size verecek miyim?

Kullanmakta olduğumuz çok sayıda farklı panel var, biz ajans olarak özel bir kullanıcı tanımlamanızı ve bizi eklemenizi isteriz. Böylelikle tarafımızdan yapılan değişiklik, ekleme vb işlemler de kayıt altında tutulmuş olur. Sizin şifreniz bizi ilgilendirmiyor 🙂

Mesaj ve yorumlara nasıl cevap veriliyor?

Şirketimiz sayfalarınıza gelen yorum ve mesajları teknik bir konu gerekiyorsa size sunar, bilgimiz olan durumlarda ise tarafımızca yanıtlar verilir. Yoğun durumlarda ise özel bir periyot belirlenerek düzenli sorular size gönderilir ve cevapların ardından paylaşımı yapılır.

Unutmayın şirketimizin 10’larca farklı sektörde müşterisi var ve hepsinin ihtiyaçları sistemimizle kolay ve zaman planlamasıyla sorunsuz çözülmektedir.