fbpx

2020 yılının gelmesiyle peş peşe gelen kötü haberler ve ardından Korona Virüsü salgını nedeniyle toplu alanların kapatılması, dijital medya çalışmalarına olan önemi daha da artırdı. İnternette iş kurmak, işini online platformlara taşımak, eticaret ile para kazanmak gibi aramaların hızla arttığı şu günlerde Medyateji olarak yaptığımız işleri kısaca anlatmak istedik.

Fazladan sözlerle işinizi internete taşımanın önemini anlatmaya gerek yok! Tüm dünyada olduğu gibi bugün eticarete adım atmayan pek çok firma, sokağa çıkma yasakları, virüs bulaşma riski, toplumsal pek çok nedenle zor günlerden geçiyor. Korona salgını nedeniyle evlerinden çıkmamayı seçen ve buna zorda kalan kişiler, internetten market alışverişi, kişisel ihtiyaçlarını eticaret siteleri üzerinden veriyor. Peki doğru soru

İŞİMİ ETİCARETE NASIL TAŞIRIM ONLİNE ALIŞVERİŞ SİTESİ KURMAK

Bu süreçte Medyateji olarak bizler başvuru yapan firma ve markalarımızın öncelikle hedeflerini anlıyoruz. İnternetten ne satmayı düşünüyorsunuz, nereden tedarik edeceksiniz, kargolama süreçlerine kadar geçen bölümün her detayını kaleme alıyoruz. Eticarete adım atmak isteyen markalarımızın, alışveriş sitesi açmadan önce doğru bir dijital pazarlama stratejisini oluşturuyor ve bunun sonunda tüm dünyada etkili satışlar elde edeceği bir alışveriş platformunu kurmalarını sağlıyoruz. 

Özel Müşteri Yönetim Sistemimiz İle Hızlı Teklif Al!

İNTERNET SATIŞINDA BAŞARI ORANI

Pek çok sektördeki deneyimlerimiz ve günümüz teknolojisinin geldiği noktayı çok hassas olarak ele almaktayız. Şöyle ki, aslında internetten satış yapmak ve dijital medyaya ilk adımı atmak buradan alacağınız başarı ile değişmemeli. İnternete giren herkes buradan muhakkak dönüş elde edecektir. Fakat doğru bir strateji ve medya yönetimi ile bu mümkün olacaktır. Eş, dost ve tanıdıklarla çıkılan yolda maalesef ki pek çok marka doğru başarı oranını yakalayamadığı için bu sektöre yatırımını durdurmaktadır. 

ETİCARET İLE PARA KAZANMAK

Eticaret yaparak para kazanmak isteyen ve bunu bizimle başaran onlarca müşteri referansımız var. Farklı sektörlerde, farklı üretim bantlarında ve farklı reklam stratejileriyle eticaretten para kazanmak isteyenlere yol gösterici olduk. Medyateji olarak e-ticaretin olmazsa olmazının doğru ve risksiz bir başlangıç olduğuna inanıyoruz. İster pazar yerleri aracılığıyla isterse de kendi web siteniz aracılığıyla olsun ürün seçerken veya bu ürünü sergilerken almanız gereken kararlar sizi doğru yola sürükleyecektir. Fotoğraf çekiminde bile farklı bakış açılarıyla tekrar eden maliyetlerin önüne geçebilirsiniz.

ATILACAK ADIMLAR NELERDİR?
* Doğru karar verme süreci
* Markanız mı yoksa günlük kazancınız mı
* Etkili bir dijital medya stratejisi
* Sosyal medyanın doğru kullanımı
* Reklamların optimizasyonları
* Etkili bir veri analizi
* Sürdürülebilir modelleme
* Sürekli satış ve dönüşümler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir