fbpx

Medya ve Strateji Ajansı Medyateji, etkili reklam dönüşümleri ve yüksek etkileşim gibi kritere sahip olan işletmelerin katıldığı Facebook with Boost ağına bugün itibariyle 2 müşterisini kazandırdı.

Türkiye’de toplamda 40 kişi olan (Haziran 2020 itibariyle) sayılı liderler arasında bulunan müşterilerimiz, benzer vizyona sahip kişilerle doğrudan iletişim kurma ve inovasyon yapma imkanı buluyor. Boost Leaders Network ağına katılan müşterilerimizi ve ajans çalışanlarımızı kutluyoruz.

Siz de etkileşimlerinizle fark atmak ve markanızın büyümesine katkı sağlamak için Medyateji’yle iletişime geçebilirsiniz.

 

Boost with Facebook Liderler Ağı Nedir?

Facebook’un benzer vizyona sahip girişimcilerin büyümesine, inovasyon yapmasına ve bağlantı kurmasına yardımcı olmak için kurduğu ve belirli şartları karşılayan işletme sahiplerinin katıldığı platformdur.

Liderler Ağına Nasıl Başvurulur?

Etkili reklam harcamalarının da Değerlendirmeye alınmak için başvuranların aşağıdaki kriterleri karşılaması gerekir:

  • Küçük ya da orta ölçekteki bir işletmenin sahibi olmak
  • En az bir yıldır faaliyette olan tescilli bir işletmeye sahip olmak
  • Aktif bir Facebook İşletme Sayfasına sahip olmak
  • Facebook uygulama ailesini (Facebook, Instagram, Messenger, Oculus ve WhatsApp) kullanarak sağlanan işletme büyümesi örnekleri sunabilmek
  • İş dünyasından diğer olağanüstü liderle bağlantı kurmaya ve onlardan bir şeyler öğrenmeye; ayrıca programın sunduğu etkinlikler ve grup tartışmaları gibi fırsatlara ilgi duymak
  • Tanıtım fırsatları için işletmenizin hikayesini Facebook ile paylaşmaya açık olmak
  • Reklam harcamaları ve etkili dönüşler elde etmek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir