fbpx

Eticaret günümüzün en çok aranan kelimesidir. İnternette satış yapmak isteyen ya da yapanlar için ise pek çok kavram vardır. Ürün girişinden, SEO çalışmalarına, Banner tasarımlarından, sipariş ve kargo takibine kadar bir eticaret sitesinin tüm aşamalarını profesyonelce yönetiyoruz.

Eticaret admin panel yönetimi, yönetim paneli.. Sipariş takibi, kargo takibi yapayım derken, panel oldukça fazla olan ve sizi aramalarda yükseklere çıkaracak önemli konuları gözden kaçırabilirsiniz. Medyateji, bu konuda yönetim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yine Ideasoft admin panel yönetimi Medyateji tarafından yapılmaktadır. Eticaret admin panel yönetimi, site içi SEO çalışmaları, arama motorlarına kayıt, banner tasarımları, sipariş takibi gibi hizmetler profesyonelce yapılır. Bu hizmetimizin yanı sıra sosyal medya yönetimi konusunda yaptıklarımızı görmek için tıklayınız.

  • Admin panel giriş kontrolleri
  • Kategorilerin Oluşturulması ve Düzenlenmesi
  • Ürün Girişi/Düzenleme/Silme İşlemleri
  • Site İçi SEO Çalışması (Etiketleme ve URL yapısı)

* Bunlar ve daha pek çok ihtiyaç duyduğunuz iş için şirketimiz teknik kadrosu size desteğe hazırdır.

Medyateji Hakkında
Türkiye’nin en yenilikçi dijital strateji ajansı Medyateji, markaların sosyal medya yönetimi, reklam yönetimi, Google SEO ve ADS yönetimi, eTicaret çalışmaları, Dijital PR ve kurumsallaşma konularında destek olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.