fbpx

Sosyal medya reklam yönetimi ile Facebook reklamları, Instagram reklamları ve Tiktok reklamlarınız profesyonelce yönetilir. Gönderiyi Öne Çıkarma gibi kolay olmayan potansiyel müşteri formları, Facebook Piksel ile sitenizi ziyaret eden kullanıcılara yeniden reklam gönderme, kayıtlı müşteri datanıza sosyal medya reklamı ile ulaşma, video içeriklerle hedef kitlenizle etkileşim kurma gibi hizmetler mevcuttur. Sosyal medya reklam yönetimi, facebook reklam verme, instagram reklam verme ve daha fazlası Medyateji’de..

Reklam Yönetimi, diğer bir deyişle Facebook, Instagram, Tiktok reklam yönetimi. Hedef kitlenize yönelik çalışmaların en verimli olduğu sektördür. Hedef kitlenizin yaşına, ilgi alanlarına göre doğrudan reklam verebilirsiniz. Bu süreç oldukça profesyonellik gerektirmektedir. Şöyle ki, aşağıdaki hizmetlerin bazıları kolayca yapılırken, bazıları hedef kitle ve bütçe anlamında oldukça dikkat gerektirir. Kampanya bütçelerinizi fazla ya da yanlış kişilere gönderebilirsiniz.

Sosyal medya reklam yönetimi, facebook reklam verme, instagram reklam verme gibi düşünceniz varsa, Medyateji® ile profesyonelce yönetilir. Gönderiyi Öne Çıkarma gibi kolay olmayan potansiyel müşteri formları, Facebook Piksel ile sitenizi ziyaret eden kullanıcılara yeniden reklam gönderme, kayıtlı müşteri datanıza sosyal medya reklamı ile ulaşma, video içeriklerle hedef kitlenizle etkileşim kurma gibi hizmetler mevcuttur.

  • Tiktok Video Reklamlar
  • Gönderi Öne Çıkarma
  • Video Reklamı
  • Potansiyel Müşteri Reklamları
  • Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılara ulaşma
  • Sosyal medya hesaplarınızla etkileşime geçen kişilere ulaşma.
  • Kayıtlı müşteri datanıza yönelik reklamlar. (Telefon numarası, mail adresi olan müşterileriniz ile sosyal medyada iletişim kurun)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir