fbpx

Youtube, tüm dünyada 1.3 milyar insanın kullandığı platformdur. Medyateji olarak, marka ve firmalar için Youtube özel çalışmalar yapmaktayız. Youtube abonelikler, beğeniler ve yorumlar gibi etkileşim özellikleriyle potansiyel müşterilerinizle etkileşim kurmanıza olanak sağlar. Youtube kanal yönetimi, Youtube reklamları, Youtube içerik üretimi, Youtube video stratejileri konularında hizmet vermekteyiz.

YoutubeYoutube Kanal Yönetimi.. Platform olarak dünyanın en büyük video sosyal medya ağı olmakla birlikte Google’dan sonra dünyanın en büyük 2 arama motoru olma konumundadır. Youtube’nin ne kadar önemli olduğunu maalesef bazı markalar henüz anlamış değil, anlayanlar ise ne yapacağı konusunda bilgi sahibi değiller. Tüm dünyada 1.3 milyar insanın kullandığı Youtube konusunda Medyateji olarak, marka ve firmalar için özel çalışmalar yapmaktayız.

Youtube abonelikler, beğeniler ve yorumlar gibi etkileşim özellikleriyle potansiyel müşterilerinizle etkileşim kurmanıza olanak sağlar.

Youtube kanal yönetimi, Youtube reklamları, Youtube içerik üretimi, Youtube video stratejileri konularında hizmet vermekteyiz.

Yapılanlar;
  • Youtube Kanal Yönetimi
  • Reklam Yönetimi
  • İçerik Üretimi
  • Danışmanlık / Yönetim Konsepti

Sosyal medya çalışmalarında neler yaptığımızı görmek için TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir