fbpx

Medyateji marka ve firmaların sanal karnesini çıkarmak amacıya digital check up yaparak, performans ve dönüşümlerini analiz edip, yol haritası çıkarır.

Medyateji olarak marka ve firmaların, digital performanslarını ölçen, yorumlayan ve yapılması gerekenleri listeleyen bir hizmet sunuyoruz. Araştırılan marka ve firmaların, genel trend, tasarım ve içerik kontrolü, sosyal medya çalışmalarının analizi gibi pek çok kriteri bir araya getiririz. Profesyonel kadromuzla incelediğimiz marka ve firmaların, analizimiz sonucunda tespit ettiğimiz eksikleri gidermesi için öneriler sunarız.

Siz de marka veya firmanızın digital varlığı ve ne yapmanız gerektiği ile ilgili bilgi almak isterseniz, bu sayfadaki ödeme yöntemini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Yazdığınız mail adresinize birazcık uzun bir form linki göndererek doldurmanızı isteyeceğiz. Bu formdaki bilgiler ile 3-5 gün içerisinde araştırma ve analizler yaparak, tarafınıza telefon veya mail ile dönüş sağlanacaktır.

Marka ve firmaların digital check up sonucunu da dikkate alarak onlara sunacağımız hizmetleri ve ücretlerini de belirtiriz. Örneğin, digital check up sonucunda Facebook’ta açılan 2 sayfa tespit edildi, bunların kapatılması için süreci yönetebiliriz. Yine web sayfanızda müşterilerle iletişim kurmanızı kolaylaştıracak etmenlerin uygulanması gibi konularda da yönlendirme ve hizmet sunacağız.

Bu bilgilerden yola çıkarak, digital check-up hizmetimizle bir digital diğer bir deyişle sanal karneniz olacak ve bu zamana kadar yaptığınız çalışmaların dönüşüm ve performans karşılığını alacaksınız.

Digital Check Up İçeriğinde Ne Var Neler Yapacağız?

Genel Tespit: Firma ve markaların mevcut sektörü ve bu sektördeki digital medyada yapılan çalışmaların genel tespiti.
Marka ve Kimlik Analizi: Sektörünüzde oluşturduğunuz markanın, sosyal medya kullanıcılarındaki etkisi ve bu uyumun tespiti. Amaç ve vizyonun bu doğrultuda yansıtılıp, yansıtılmadığının tespiti.
Arama Motoru Analizi: Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarındaki indexleriniz. Buralarda yapılması gerekenlerin listesi.
Web Sitesi Analizi: Web sayfanız ziyaretçilerine doğru mesaj veriyor mu? Bu doğrultuda yapılması gerekenlerin oluşturulması.
Sosyal Medya Hesapları: Sosyal medya çalışmalarında neler yapıldığının kontrolü, paylaşım ve içerik uyumları, mesaj ve yorumların analizi gibi faktörlerin birleştirilmesi. Yine sosyal medya çalışmalarında neler yapılacağının listesini sunacağız.

Neden Yaptırmalıyım?
Digital medyada olmak her marka ve firmanın hayalidir. Bu hizmetimizin amacı, bu alana yatırım yapan ya da yapmak isteyenlerin mevcut durumlarını çıkarmak ve onlara bir yol haritası sunmaktır. Bu nedenle, digital check-up hizmetimiz gelecek adına doğru adım atmak isteyenler için vazgeçilmezdir.

Not: Ödemeden sonra mail adresinize gelecek formda, web sitenizi, mail adresinizi ve telefon numaranızı yanlış yazmadığınıza özen gösteriniz. Bunun yanı sıra digital karnenizi çıkarabilmek adına lütfen işinizle ilgili tüm detayları, sosyal medya hesap adlarınızı/linklerini doğru yazdığınızdan emin olunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir