fbpx

Giderek dijitalleşen dünyada artık neredeyse internetten alışveriş yapmayan kalmamıştır. Her geçen gün büyüyen bu pazarda, ürün önerisi, sepet hatırlatma ve SEO kavramları öne çıkıyor!

Ürün eklemelerine başladınız ve her geçen gün giderek büyüyen bir e ticaret siteniz var. SEO yaparak organik trafikle veya Google reklamları ile müşterilerinizi web sitenize çekmeye başladınız. Google ADS reklam yönetimi ile ilgili hizmetimiz hakkında bilgi almak için TIKLAYABİLİRSİNİZ. SEO hizmetlerimizi görmek için de buraya DOKUNABİLİRSİNİZ. Şimdi reklamı geçip konumuza dönelim =)

YAZILIMIN E TİCARETTEKİ ÖNEMİ
Müşteriniz web sitenize girdi, burada yazılımın satışta doğrudan etkisi olduğunu belirtmek isteriz. Özellikle 100 TRY ve üzeri ürünler satacaksanız, müşteriniz satın almadan önce tasarım ve alt yapınıza dikkat edebilir. Burada ürün önerisi ve sepet hatırlatma gibi özellikler ayrılıyor.

Bir müşterinin ürün önerisi ve sepet hatırlatma ile yaşadığı paylaşımı!

ÜRÜN ÖNERİSİ
Müşteriniz web sitenizde ürün ile ilgili inceleme yaparken, birbiri ile alakalı ürünleri aynı sayfada sergileyebilirsiniz. Bu neden önemli? Çünkü müşterinizin ilgi alanı ile ilgili ürün gördüğünde alma ihtiyacı hissedecektir. Sitenizin yazılımsal dokunuşu, ürün ve çeşitlerinizin güncelliği ile yakaladığınız ivmeyi ürün önerisi ile satışa döndürebilirsiniz.

SEPET HATIRLATMA
Bir de sepet hatırlatma var. Özellikle sepete eklemeden sonra kafası doğru ürün önerisi olmayan ya da alacağını unutup siteden çıkan müşteriler için olmazsa olmaz bir özelliktir. Bunu yapmanız için müşteriniz ürünü sepetine eklemeden üye girişi bölümüne aktif etmeniz çok önemlidir. Böylelikle e mail ya da SMS ile müşterinize sepet hatırlatması yaparak, satışa döndürebilirsiniz.

E TİCARET DANIŞMANLIĞI ve YÖNETİMİ
Medyateji olarak e ticaret sitesi sahiplerine danışmanlık ve yönetim konularında hizmet vermekteyiz. Ürün ekleme, SEO çalışmaları, sepet hatırlatma, reklam yönetimi, banner tasarımları ve reklamların yönetimi ile ilgili komple hizmetimiz bulunmaktadır. Siz de detaylı bilgi almak istiyorsanız, bize kurumsal Whatsapp numaramızdan veya diğer iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir