fbpx

Müşterilerine sosyal medya danışmanlığı hizmeti veren Medyateji ile e-ticaret sektörünün önemli firmalarından IdeaSoft arasında çözüm ortaklığı anlaşması imzalandı.

Sosyal medyanın online ürün satan bir başka deyişle e-ticaret yapan firmalar açısından önemi kuşkusuz büyük. Sektöründe 5 binden fazla müşteriyi bulunduran e-ticaret yazılım lideri IdeaSoft ile sosyal medya danışmanlığı yapan Medyateji arasında kurumsal çözüm ortaklığı anlaşması imzalandı. Atılan imzalarla Medyateji, çözüm ortağının müşterilerine sosyal medya danışmanlığı konusunda çalışmalar verecek. Eğitimler ile de e-ticaret yapan KOBİ ve işletmeleri bilinçlendirmeyi planlayan Medyateji, çözüm ortağından e-ticaret yazılımı alanların sosyal medya danışmanlığı ihtiyacını gidermek için adımlar atacak.

Anlaşma Neleri Getirecek?

Yapılan anlaşmayla ilgili bilgi veren Medyateji Medya Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. Kurucusu Mehmet Ertuğrul, online alışverişte Facebook, Instagram ve Twitter paylaşımlarına dikkati çekerek, “Her geçen gün büyüyen e-ticaret sektöründe sosyal medyanın etkili kullanılması, ürün satışı ve sitenin girişlerini artırmaktadır. SEO anlamında da önemli bir yeri olan sosyal medyanın kullanımı ile ilgili IdeaSoft ile yapılan anlaşmanın her iki kuruma da başarılar getirmesini temenni ediyorum. Bilişim, yazılım ve e ticaret sektöründe 12 yıldır güzel çalışmalar yapan ve bu alanda marka olan IdeaSoft ile Medyateji artık çözüm ortağıdır. Atılan imzalarla, IdeaSoft’un seçkin müşterilerine hizmet vermekten dolayı mutluluk duyacağız” diye konuştu.

İş Ortakları Uzmanı Tülay Çelikkan da, anlaşmanın hayırlı olmasını temenni ederek, “Müşterilerimizin e-ticaret sektöründe ihtiyaç duyabilecekleri ve tüm hizmetleri bulabilecekleri farklı kategorilerde, konusunda uzman onlarca IdeaSoft resmi iş ortağını bir araya getirdiğimiz Çözüm Merkezi bölümümüz var. Burada digital ajanslardan, seoya, sosyal medyadan, ödeme sistemleri sunan şirketlere kadar onlarca çözüm ortağımız var. Medyateji ile yapılan anlaşmayla IdeaSoft müşterilerinin satış etkileşimlerinin artmasını beklemekteyiz” dedi.

E-Ticaret Çözüm Merkezi Faydaları
* İhtiyacınız olan hizmeti almak için tek tek firmalarla görüşme yapmak zorunda kalmazsınız
* Çalışmak istediğiniz alanda,güvenilir ve uzman resmi iş ortakları ile temas kurarsınız
* İş ortaklarımız ile ilgili güncel ve detaylı bilgilere bu platformdan ulaşabilirsiniz
* Başvurunuzu her hangi bir form doldurmadan en hızlı şekilde iletebilirsiniz
* IdeaSoft müşterilerine özel oranlarından ve fırsatlarından yararlanırsınız.

Sosyal medya çalışmalarımız hakkında bilgi almak için TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir