fbpx

Neden Google reklam vermeliyim? Google reklam vermek için neler yapmalıyım? Google mi yoksa sosyal medya reklamımı markam veya işletmem için etkili olur? Tüm bunların yanıtını buyrun birlikte verelim. Google, şüphesiz ki bugün en çok kullanılan arama motorudur. Müşterileriniz veya hedef kitleniz istatistiklere göre ortalama 3 kez Google ile arama yapıyor. Bu noktada reklam verenler için önemli bir tercih ortaya çıkıyor.

Neden Google Reklam Vermeliyim?

Google neden reklam vermeliyim?
Diyelim ki, butik, bayilik veren bir firma ya da oyuncak satışı yapan bir işyeriniz var. Potansiyel müşterileriniz, Google’da “yazlık elbise” “franchise veren markalar” “2-3 yaş oyuncak” gibi aramalarda doğrudan sizin reklamınıza ulaşacaktır. Bu da zaten bir araştırma yapan potansiyel müşterinizin alışveriş yapma olasılığını artırmaktadır. Müşterilerinizin, sunduğunuz ürün veya hizmetleri tam Google’da aradıkları anda sizi bulmasını istiyorsanız, Google’da reklam verebilirsiniz. Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın. Google’da kullanıcılar işletmenizi, tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradıkları anda bulur.Bununla ilgili profesyonel destek isterseniz, sadece 55 dolardan başlayan fiyatla Medyateji aracılığıyla hizmet alabilirsiniz.

Google ödemeleri nasıl oluyor?
İrlanda merkezli Google, ödemeleri hesabınıza tanımlayacağınız kredi veya bankamatik kartı ile alıyor. Üstelik sadece reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yapabiliyorsunuz. Burada ödenilen para, doğrudan Google hesaplarına gitmektedir. Kendi bütçenizi kendiniz de belirleyebiliyorsunuz. Dolayısıyla maliyetleriniz, reklamlarınızla ulaşmaya çalıştığınız hedeflere bağlı olarak değişir. Bazı işletmeler ayda on binlerce dolar harcarken bazıları birkaç yüz dolarlık yatırım yapmayı daha uygun bulur.

Google ile global pazara ulaşın!
Google reklamlarınızı dilerseniz, işletmenizin yakınınında, bulunduğu şehirde dilerseniz de dünyanın her hangi bir ülkesinde verebilirsiniz. Reklamlarınızla belirli ülkelerde, bölgelerde veya şehirlerde bulunan ya da işlemenize veya mağazanıza belirli mesafedeki müşterileri hedefleyin. Böylelikle global pazardaki sizi arayan müşterilerilerinize hizmet sunun. Global bir kargo şirketi ile de tüm dünyaya ürününüzü ulaştırın.

Neden Google reklam vermeliyim? diye hala düşünüyorsanız ve bir fikriniz yoksa yandaki linkleri tıklayarak bilgi alabilirsiniz. Reklam Yönetimi ve Google ADS çalışmalarımızı ile ilgili sayfalarımıza göz atabilirsiniz.

Medyateji Tüm Hizmetleri İçin Tıklayınız.

Evim AVM Google çalışmamız. 

Balevim Mobilya Google reklam çalışmamız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir