fbpx

Türkiye’nin önde gelen yazılımlarından Mikro ile dünyanın önde gelen açık kaynak eticaret yazılım Woocommerce arasında ürün ve sipariş entegrasyonu yazılımımız hazırlanarak yayına alındı. Üstelik bu yazılımımız hazır bir paket olmayıp, işinize özel geliştirmelerle müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Ürün ve hizmetlerini, Türkiye’de ve Türkiye sınırlarının ötesinde 105 bini aşkın işletmeyle buluşturan Mikro Yazılım’la Woocommerce arasında kodladığımız entegrasyon ile artık ürün ve siparişlerinizin sürecini sorunsuz gerçekleştirebileceksiniz.

Medyateji yazılım ekibinin özel olarak hazırladığı entegrasyon ile ek bir paket olmayıp, ihtiyaçlara göre şekillenebiliyor. Cari bilgisi oluşturma, cari bilgisine sipariş yazma, yeni sipariş fişi ile stokları kontrol etme, ürünlerin otomatik web sitesinde yayınlanması gibi tam fonksiyonlu yazılımımızı kullanmak için Teklif al bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Medyateji, tüm fiyatlarını şeffaf bir şekilde Fiyatlar sayfasında yayınlar. Diğer hizmetlerimizi görmek için Hizmetler sayfamızı inceleyebilir. Daha uygun bir paket için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Mikro Yazılım hakkında kısaca

Yazılım bağımlılığının olmadığı, sürekli gelişip güncellenen, abonelik ve kiralama modeline sahip hizmetleriyle, bu hizmetleri düşük ilk yatırım maliyeti ile kullanmanın keyfini sunuyor. Gelişmiş altyapı ile çok boyutlu destek. Yaşadığınız soruna kolayca çare bulabilecek bir altyapıya ve dilediğinizde daima yardım alabileceğiniz destek hizmetine sahipler. Deneyime dayalı bir güven. Ürünlerini 33 yılın bilgi birikimi ve yüz binlerce müşterinin kullanım deneyimi ile geliştiriyor..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir