fbpx

Medyateji Nebim WooCommerce entegrasyonu sayesinde ürünlerinizi otomatik olarak ürün, kategori, fiyat gibi verilerini aktarabilirsiniz. Yazılım ekibimiz tarafından geliştirilen entegrasyon ile Nebim ekranına girilen verileriniz, doğrudan Woocommerce aktarılıp, kolayca satışa başlayabilirsiniz. Kategoriler, ürünler, renkler, bedenler ve resimler satış yoğunluğunuza bağlı olarak saatlik, dakikalık gibi seçeneklerle güncellenmektedir.

Nebim WooCommerce entegrasyonu Medyateji ekibince, hali hazırda web sitesini hazırladığımız, reklamlarını yönettiğimiz müşterilerimizi isteğiyle kodlanmıştır. Bu sebeple ihtiyaçlara uygun bir yazılım yapılmıştır. Sadece entegrasyondan öte, ürün görünümleri, müşteri satın alma olasılıkları gibi konular değerlendirilerek Nebim Woocommerce entegrasyonu yapılmıştır.

MEDYATEJİ AVANTAJLARI
Medyateji Woocommerce tabanlı onlarca eticaret sitesi yapmış ve aylık 1 milyon TL’ye yakın cirolar yapan firmalara da bu hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimizin web site ihtiyacı, tasarımı, yurt dışı satışları, dil çevirileri gibi pek çok konuda hizmet sunan ekibimiz, entegrasyon alanında da çözüm odaklı çalışmalar yapmaktadır. Oldukça geniş bir kitleye hizmet sunan Medyateji, her türlü yazılım ve web tasarım ihtiyaçlarınızda da dünya standartlarında bir e-ticaret sitesi sahibi olmanızı sağlıyor. Medyateji bunlar tek bir paket olarak size sunmaktadır. Hizmetlerimizi incelemek için tıklayınız. Eticaretin her alanına hizmet sunan Medyateji’nin kredili paketleri için tıklayınız.

Benzer renkler entegrasyonu

BENZER RENK ENTEGRASYONU
Medyateji Nebim WooCommerce entegrasyonu ile benzer ürün renkleri de otomatik olarak gelmektedir. Örneğin Nebim ekranında aynı barkodu taşıyan ürünler, ayrı ürün olarak gelse de hangi ürüne girilirse orada diğer renk ayarları otomatik getirilmektedir.
Diğer renklerin aynı ürün altında toplanması ürün satışlarınızı da artıracaktır. Üstelik bu ek bir renk seçimi yaptırmadığı için daha az tıklamayla satış yapmanıza olanak sağlıyor. Müşteriniz sadece bedenini seçerek, satın alma işlemini gerçekleştirebilecektir.

NEBİM NEDİR?
Nebim, perakendeci, üretici ve toptancıların bir çok işini yürütebilecekleri kurumsal kaynak planlama programıdır. Nebim programı hızlı ve kapsamlı entegrasyonu, değişim ve büyümeye olanak sağlayan ve sektörünüzün gerekliliklerine hızlı uyum sağlayabileceğiniz bir ERP olarak tanımlanabilir.

TEKLİF AL
Medyateji’den teklif almak için TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir