fbpx

Her geçen gün yeni bir girişimin ortaya çıktığı günümüzde, kişilerin yeteneklerini sergileyip, farklılıklarını ortaya koyacağı bir mecra oluşturuldu. ModaSky, farklı yetenekleri bir araya getiriyor.

Sosyal medyada günler binlerce adet sayfa, profil ve grup oluşturuluyor. Bunlar da her biri kendi içerisinde paylaşımlar ve farklılıklarla yer edinmek istiyor. Kişilerin ihtiyaçlarından çok, komedi, kişisel tarz gibi içeriklerin oluştuğu bu sosyal medya oluşumunun içerisinde ModaSky, kendi iddiasıyla yola çıkıyor.

Sesiniz mi çok güzel? Yoksa iyi bir fotoğrafçı mısınız? Gündemle ilgili iddialı yorumlarınız mı var? Farklı yetenekleriniz mi var? Yetenek yarışmalarına seçilmeyi beklemeyin ModaSky zaten bu hizmeti çoktandır veriyor. Sizi farklı kılacak olan videoları veya fotoğrafları çekip websitesi üzerinden yayınlayın. Farklılığınızı gösterin bazen en beklenmedik amatör videolar bile kısa sürede insanların sevgisini kazanabiliyor. Her ay binlerce kişi tarafından izlenen videolara bakın. Ne kadar da tek düze ve sıradanlar. Oysaki şu anda ortalama bir televizyon dizisinden farksız. Unutmayın ki ünlü olmak için en büyük adım olan bu platformda etkili videolar veya fotoğraflar yayınlamak.

Modasky Nedir?

İlgi alanınıza göre bir kategori seçip profil açabiliyorsunuz. Sizinle aynı kategoride profilleri oluşturan insanları bulabilir ve onlarla iletişime geçebilirsiniz. Manken model, oyuncu, müzisyen, grafiker ve buna benzer ilgileriniz var ise kendinize özel bir profil oluşturup yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Sizinle aynı tecrübelere sahip insanlarla, sizin gibi olan insanlarla yeni arkadaşlıklar edinmek için bu yerli girişimi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir